Alo.rs Objavljeno pre 2 sata

„Bio sam spreman da poginem za Gračanicu“: Norveški oficir odbranio srpsku svetinju od Albanaca!

„Bio sam spreman da poginem za Gračanicu“: Norveški oficir odbranio srpsku svetinju od Albanaca!

Albanci su bacali kamenice, molotovljeve koktele, a u nekim slučajevima koristili su i oružje