B92 Objavljeno pre 2 sata

Rodik stao u odbranu Vondrušove: „I ja bih im rekao da se gube“

Rodik stao u odbranu Vondrušove: „I ja bih im rekao da se gube“

Endi Rodik stao je u odbranu Markete Vondrušove nakon što je bivša šampionka Vimbldona suspendovana na četiri godine zbog odbijanja doping testa.