Kurir Objavljeno pre 2 sata

„Mama, molim te, ostavi telefon“: Saru je ćerkica rasplakala molbom, zapostavila ju je zbog društvenih mreža

„Mama, molim te, ostavi telefon“: Saru je ćerkica rasplakala molbom, zapostavila ju je zbog društvenih mreža

" 'Mama, molim te, ostavi telefon' – te tri reči su mi otvorile oči. Sada znam da ništa na internetu nije važnije od trenutaka koje provodim sa svojom decom."