Dnevnik.rs Objavljeno pre 2 sata

(VIDEO) GRADONAČELNIK NOVOG SADA MOTOROM STIGAO NA SKUP U BEOGRADU “Svi žele da osete pozitivnu energiju i podrže predsednika Vučića“

(VIDEO) GRADONAČELNIK NOVOG SADA MOTOROM STIGAO NA SKUP U BEOGRADU “Svi žele da osete pozitivnu energiju i podrže predsednika Vučića“

Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin danas je motorom stigao na veliki skup u Beogradu.