Dnevnik.rs Objavljeno pre 55 minuta

„IZ NOVOG SADA – PODBARA UZ PREDSEDNIKA“ Grupa Novosađana stigla na skup u Beogradu

„IZ NOVOG SADA – PODBARA UZ PREDSEDNIKA“ Grupa Novosađana stigla na skup u Beogradu

Grupa građana iz novosadskog naselja Podbara doputovala je danas u Beograd kako bi prisustvovala skupu i pružila podršku predsedniku Srbije.