Tanjug Objavljeno pre 3 sata

Vučić: Hvala svim divnim ljudima koji su bili na skupu u Beogradu

Vučić: Hvala svim divnim ljudima koji su bili na skupu u Beogradu

BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je zahvalio građanima koji su prisustvovali skupu "Srbija jedna porodica" koji je u subotu održan u Beogradu.