Srbija Danas Objavljeno pre 2 sata

U Guči je na istoj adresi pre 18 godina iscureo amonijak iz hladnjače „Kada smo prišli videli smo da je sigurnosni ventil…“

U Guči je na istoj adresi pre 18 godina iscureo amonijak iz hladnjače „Kada smo prišli videli smo da je sigurnosni ventil…“

Javnost u Srbiji uzbunjena je rano jutros SMS porukom MUP, u kojoj je napisano da je u Guči, na adresi Prvomajska 9, došlo do curenja amonijaka iz hladnjače.