Kurir Objavljeno pre 3 sata

„Stigli smo do kapije i to je bio kraj – više nije moglo da se diše“ Meštani Guče progovorili o paklenoj noći i curenju amonijaka (FOTO/VIDEO)

„Stigli smo do kapije i to je bio kraj – više nije moglo da se diše“ Meštani Guče progovorili o paklenoj noći i curenju amonijaka (FOTO/VIDEO)

U Prvomajskoj ulici u Guči došlo je do curenja amonijaka iz hladnjače, nakon čega su meštani evakuisani, a nekoliko osoba prevezeno je u bolnicu. Intervencija vatrogasaca-spasilaca završena je u ranim jutarnjim satima.