Telegraf Objavljeno pre 2 sata

„Kad bi ušli u rijaliti napravili bi lom“ Indođija o vezi sa Đeksonom „Spopao me, preznojila sam se…“

„Kad bi ušli u rijaliti napravili bi lom“ Indođija o vezi sa Đeksonom „Spopao me, preznojila sam se…“

Večeras je na trećoj večeri Music week festa nastupala Indođija koja se sa reperom Đeksonom smuvala pred kamerama.