Telegraf Objavljeno pre 3 sata

ALARMANTNO: U Banjaluci raste broj mladih koji konzumiraju drogu

ALARMANTNO: U Banjaluci raste broj mladih koji konzumiraju drogu

Načelnik Odeljenja za organizovani kriminalitet i drogu Policijske uprave Banjaluka Zoran Pašalić istakao je kako se u Banjaluci svake godine povećava broj.