Espreso Objavljeno pre 2 sata

Rukometaši Partizana se posle 13 godina vratili u Ligu šampiona i dobili „grupu smrti!“ (Foto)

Rukometaši Partizana se posle 13 godina vratili u Ligu šampiona i dobili „grupu smrti!“ (Foto)

Crno-beli će u hali "Aleksandar Nikolić" ugostiti i trojicu reprezentativaca Srbije