B92 Objavljeno pre 2 sata

„Prihvatam kaznu – ispravna je“

„Prihvatam kaznu – ispravna je“

Vozač Aprilije Marko Beceki priznao je da je zasluženo kažnjen nakon incidenta koji se dogodio tokom sprint trke u Brnu, kada je u pokušaju da se vrati do motocikla udario i odgurnuo jednog redara.