Srbija Danas Objavljeno pre 2 sata

Austrija MORA da izgubi kako bi imala veće šanse! Nestvaran apsurd na Mundijalu, hoće li meč biti namešten?

Austrija MORA da izgubi kako bi imala veće šanse! Nestvaran apsurd na Mundijalu, hoće li meč biti namešten?

Izuzetno neobična situacija mogla bi da se dogodi u nedelju rano ujutru na Svetskom prvenstvu u fudbalu, pošto je zbog svih dosadašnjih rezultata, ali i novog sistema takmičenja u kojem i najbolje trećeplasirane selekcije...