Kurir Objavljeno pre 3 sata

TRAMP SE OPET ŽALI: SAD su izneverili saveznici tokom vojne ofanzive protiv Irana!

TRAMP SE OPET ŽALI: SAD su izneverili saveznici tokom vojne ofanzive protiv Irana!

Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da su SAD izneverili saveznici tokom vojne ofanzive protiv Irana i kritikovao nekoliko evropskih zemalja, članica NATO.