Kurir Objavljeno pre 2 sata

„DOBILA SAM OPEKOTINE TREĆEG STEPENA“ Pevačica na snimanju spota zadobila povrede: „Bol sam osetila tek kada sam krenula kući“

„DOBILA SAM OPEKOTINE TREĆEG STEPENA“ Pevačica na snimanju spota zadobila povrede: „Bol sam osetila tek kada sam krenula kući“

Lena Čolak je otkrila da je jednom prilikom zadobila opekotine trećeg stepena