Blic Objavljeno pre 2 sata

Zašto pametni građani u Srbiji gase klimu na pola sata?

Zašto pametni građani u Srbiji gase klimu na pola sata?

Tokom letnjih meseci potrošnja električne energije dostiže svoj vrhunac zbog čestog korišćenja klima-uređaja, ventilatora, frižidera i drugih rashladnih aparata. Visoke temperature uslovljavaju veće potrebe za hlađenjem prostora, što se direktno odražava na povećanu potrošnju...