Telegraf Objavljeno pre 4 sata

„Bila sam na psihijatriji mesec dana“ Pevačica pila 15 lekova, pa odlučila da ode: “Ne znam kad ću se vratiti”

„Bila sam na psihijatriji mesec dana“ Pevačica pila 15 lekova, pa odlučila da ode: “Ne znam kad ću se vratiti”

Hrvatska pevačica i kantautorka Ane Paška otvoreno je progovorila o jednom od najtežih perioda svog života, kada je nakon višenedeljne nesanice potražila.