EuroNews Objavljeno pre 3 sata

Premijer Macut tokom posete Banjaluci obišao Kliniku za endokrinologiju UKC Republike Srpske

Premijer Macut tokom posete Banjaluci obišao Kliniku za endokrinologiju UKC Republike Srpske

Tokom obilaska razmatrane su mogućnosti za intenzivniju saradnju u oblasti endokrinologije