Pink.rs Objavljeno pre 3 sata

Ko god je prišao, morao je da ODSTUPI: Aleksandra Jakšić po napuštanju Elite 9 progovorila o odnosu sa Anđelom, evo da li su se rodile SIMPATIJE

Ko god je prišao, morao je da ODSTUPI: Aleksandra Jakšić po napuštanju Elite 9 progovorila o odnosu sa Anđelom, evo da li su se rodile SIMPATIJE

Kako je jutros, odlukom publike sa najmanjim procentom glasova, napustila "Elitu 9", oglasila se Aleksandra Jakšić, koja je bez dlake na jeziku progovorila o odnosu sa Anđelom Rankovićem.