B92 Objavljeno pre 3 sata

Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje

Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje

Zvaničnici grada Mostara upozorili su danas građane da zbog velikog požara i dima sa deponije Uborak ne izlaze napolje i ne koriste vodu iz otvorenih bunara i izvora u blizini deponije zbog gustog dima...