Alo.rs Objavljeno pre 4 sata

Bila je najlepša glumica, a sada je prepoznaju samo najrođeniji: Dugo se krila u kući, a sada su je slikali nespremnu

Bila je najlepša glumica, a sada je prepoznaju samo najrođeniji: Dugo se krila u kući, a sada su je slikali nespremnu

Na pitanje da li planira povratak na posao njen odgovor bio je kratak i jasan - „ne“. Čak je istakla da veruje kako je „bolje biti obična osoba nego slavna“, čime je još jednom...