Informer Objavljeno pre 1 sat

Znate li šta su Amerikanci ostavili na Grenlandu?! Ono što su zarobili u ledu se aktiviralo i više se ne može zaustaviti

Znate li šta su Amerikanci ostavili na Grenlandu?! Ono što su zarobili u ledu se aktiviralo i više se ne može zaustaviti

Sjedinjene Američke Države ostavile su hiljade tona opasnog otpada i milione litara radioaktivne vode na Grenlandu, preneo je lokalni list "Politiken".