Telegraf Objavljeno pre 2 sata

U Guči je na istoj adresi pre 18 godina iscureo amonijak iz hladnjače!

U Guči je na istoj adresi pre 18 godina iscureo amonijak iz hladnjače!

Javnost u Srbiji uzbunjena je rano jutros SMS porukom MUP, u kojoj je napisano da je u Guči, na adresi Prvomajska 9, došlo do curenja amonijaka iz hladnjače.