Dnevnik.rs Objavljeno pre 1 sat

POSLE 25 GODINA U BOKSU MILAN KOZOMARA ODLAZI IZ VOJVODINE Iz stečaja do vrha Srbije

POSLE 25 GODINA U BOKSU MILAN KOZOMARA ODLAZI IZ VOJVODINE  Iz stečaja do vrha Srbije

Milan Kozomara podneo je ostavku na mesto direktora Bokserskog kluba Vojvodina i time zatvorio poglavlje duže od 25 godina rada u boksu.