Kurir Objavljeno pre 1 sat

PAO SA DRVETA I POGINUO NA MESTU: Tragedija u Viništu, lekari mogli samo da konstatuju smrt

PAO SA DRVETA I POGINUO NA MESTU: Tragedija u Viništu, lekari mogli samo da konstatuju smrt

Muškarac iz Zavidovića A. H. (60) preminuo je na licu mesta nakon pada sa drveta u mestu Vinište, opština Žepče, potvrdila je portparolka Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović.