Kurir Objavljeno pre 1 sat

„GOSPODO IZ BRISELA, SRAM VAS BILO!“ Petković oštro o privođenju Srba na Gazimestanu: Šta još treba da se desi da biste reagovali na Kurtijevo brutalno nasilje?

„GOSPODO IZ BRISELA, SRAM VAS BILO!“ Petković oštro o privođenju Srba na Gazimestanu: Šta još treba da se desi da biste reagovali na Kurtijevo brutalno nasilje?

- Šta još treba da se desi, gospodo iz Brisela, međunarodnih misija i Kvinte, da biste reagovali na Kurtijevo brutalno nasilje nad Srbima danas na Vidovdan na Gazimestanu? Sram vas bilo! - poručio je...