Mondo Objavljeno pre 2 sata

Vožnja leti sa zimskim gumama može da bude opasna: Ovo su 3 razloga zbog kojih ne bi to trebalo više da radite

Vožnja leti sa zimskim gumama može da bude opasna: Ovo su 3 razloga zbog kojih ne bi to trebalo više da radite

Opasno je voziti leti sa zimskim gumama zbog bezbednosti, ubrzanog trošenja pneumatika i povećane potrošnje goriva.