Srbija Danas Objavljeno pre 1 sat

„RADUJE ME ŠTO DANAS NA SKUPU VIDIM VELIKI BROJ MLADIH NIŠLIJA“ Dragoslav Pavlović: Važno je da budemo zajedno, da pokažemo pristojnu i normalnu Srbiju!

„RADUJE ME ŠTO DANAS NA SKUPU VIDIM VELIKI BROJ MLADIH NIŠLIJA“ Dragoslav Pavlović: Važno je da budemo zajedno, da pokažemo pristojnu i normalnu Srbiju!

Srce mi je puno jer je odziv veliki i zato što građani žele da saznaju šta nas čeka u budućnosti, kazao gradonačelnik Niša.