Blic Objavljeno pre 1 sat

PUKLA CEV U CENTRU BEOGRADA Tramvaji ne idu, građani dve opštine BEZ VODE, oglasio se „Vodovod“

PUKLA CEV U CENTRU BEOGRADA Tramvaji ne idu, građani dve opštine BEZ VODE, oglasio se „Vodovod“

Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta, bez vode je deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad, saopšteno je iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".