Vecerenjenovosti.ba Objavljeno pre 1 sat

OGLASILA SE POLICIJA: Građani pružili prvu pomoć ženi koja je skočila sa mosta u Vrbas

OGLASILA SE POLICIJA: Građani pružili prvu pomoć ženi koja je skočila sa mosta u Vrbas

Rečeno je to Srni u Policijskoj upravi Banjaluka. Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren. „Prvu...