Kurir Objavljeno pre 1 sat

LJUBOMIR SA KiM SAM DOŠAO U BEOGRAD DA PODRŽI PREDSEDNIKA VUČIĆA: „Vredan je i radan, mnogo radnih mesta i puteva je otvorio“

LJUBOMIR SA KiM SAM DOŠAO U BEOGRAD DA PODRŽI PREDSEDNIKA VUČIĆA: „Vredan je i radan, mnogo radnih mesta i puteva je otvorio“

Ljubomir Miljković, penzioner poreklom sa KiM, kaže da je sinoć autobusom u sopstvenoj režiji iz Istoka došao u Beograd da podrži današnji skup.