Blic Objavljeno pre 1 sat

(FOTO) „NAJMOJI!“ Anđelka Prpić sa mužem i sinom u Parizu, otišli i u Diznilend: Glumica ne skida osmeh, uživaju u hrani i piću – stavila i Mini Maus rajf sa ušima

(FOTO) „NAJMOJI!“ Anđelka Prpić sa mužem i sinom u Parizu, otišli i u Diznilend: Glumica ne skida osmeh, uživaju u hrani i piću – stavila i Mini Maus rajf sa ušima

Poznata glumica Anđelka Prpić odlučila je da predahne od svakodnevnih obaveza, te je sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom, kojeg ima iz prvog braka, otputovala u grad svetlosti - Pariz.