Srbija Danas Objavljeno pre 1 sat

„BEZ VAS NIŠTA NE BIH MOGAO DA URADIM“ Vučić se oglasio nakon skupa: „14 godina verno služim svojoj zemlji, beskrajna hvala što ste verovali“

„BEZ VAS NIŠTA NE BIH MOGAO DA URADIM“ Vučić se oglasio nakon skupa: „14 godina verno služim svojoj zemlji, beskrajna hvala što ste verovali“

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je narodu na podršci tokom skupa ispred Skupštine, ističući važnost jedinstva.