24sedam Objavljeno pre 1 sat

Ana Brnabić na skupu: „Atmosfera je prelepa, ljudi su srećni, zadovoljni – Srbija jeste jedna porodica“

Ana Brnabić na skupu: „Atmosfera je prelepa, ljudi su srećni, zadovoljni – Srbija jeste jedna porodica“

Istakla da je bila na mnogo okupljanja, ali da ni na jednom atmosfera nije bila pozitivna kao na današnjem