Kurir Objavljeno pre 1 sat

UOČI VIDOVDANA SE OKUPLJAMO SA NAJVAŽNIJOM PORUKOM – U SRBIJU SE VRAĆA NORMALNOST: Ministarka Stamenkovski pozvala građane na skup u Beogradu

UOČI VIDOVDANA SE OKUPLJAMO SA NAJVAŽNIJOM PORUKOM – U SRBIJU SE VRAĆA NORMALNOST: Ministarka Stamenkovski pozvala građane na skup u Beogradu

Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski poručila je danas da se uoči Vidovdana okupljamo sa najvažnijom porukom - da se u Srbiju vraća normalnost.