B92 Objavljeno pre 1 sat

SAD ponovo napale Iran

SAD ponovo napale Iran

Američka Centralna komanda (CENTCOM) objavila je da je večeras izvršila nove udare na Iran kao odgovor na napad na komercijalni brod koji je prolazio kroz Ormuski moreuz.