Borba.me Objavljeno pre 1 sat

Otvoreno pismo građana Šavnika državnom vrhu i Satleru: Država nam otima zemlju u korist kompanije iz Dubaija, daje nam 15 eura za 30 godina

Otvoreno pismo građana Šavnika državnom vrhu i Satleru: Država nam otima zemlju u korist kompanije iz Dubaija, daje nam 15 eura za 30 godina

Građani iz Šavnika upozoravaju da država Crna Gora sprovodi nepotpunu eksproprijaciju privatne zemlje za infrastrukturu povezanu sa projektom Vjetropark Bijela – koji sprovodi firma Alcazar Energy Partners iz Dubaija – pri čemu se u...