Srbija Danas Objavljeno pre 1 sat

“Nemamo gde da živimo, ovo nam je jedina opcija“, hiljade ljudi ostalo bez krova nad glavom: Nakon razornih zemljotresa u Venecueli, ljudi spavaju po parkovima i u kolima

“Nemamo gde da živimo, ovo nam je jedina opcija“, hiljade ljudi ostalo bez krova nad glavom: Nakon razornih zemljotresa u Venecueli, ljudi spavaju po parkovima i u kolima

Hiljade ljudi ostale su bez domova nakon dva razorna zemljotresa koja su pogodila Venecuelu, a mnogi sada spavaju u automobilima, parkovima i na ulicama.