Dnevnik.rs Objavljeno pre 1 sat

KINEZI ULAŽU 240 MILIONA EVRA! U Banatu krenula izgradnja dva vetroparka, niču još dva- Evo koliko će do isporučivati zelene energije do 2028.

KINEZI ULAŽU 240 MILIONA EVRA! U Banatu krenula izgradnja dva vetroparka, niču još dva- Evo koliko će do isporučivati zelene energije do 2028.

Izgradnji dva nova vetroparka - Alibunar 1 i Alibunar 2 - zvanično je počela i u njih će kineski investitor, kompanija SANY, uložiti 240 miliona evra.