Alo.rs Objavljeno pre 1 sat

Ova vlada je zabranila pametne telefone državnim službenicima: „Ograničenje već poremetilo rad institucija“

Ova vlada je zabranila pametne telefone državnim službenicima: „Ograničenje već poremetilo rad institucija“

Devojčicama je i dalje zabranjeno pohađanje srednjih škola i univerziteta, mnoge žene su izbačene sa radnih mesta, a aktivisti i novinari prijavili su zastrašivanje, pritvaranja i cenzuru.