Borba.me Objavljeno pre 1 sat

Maturanti podgoričke Gimnazije obilježili 50 godina od završetka školovanja

Maturanti podgoričke Gimnazije obilježili 50 godina od završetka školovanja

Bivši učenici podgoričke Gimnazije „Slobodan Škerović“, koji su maturirali školske 1975/76. godine, obilježili su pola vijeka od završetka srednjoškolskog obrazovanja okupljanjem u svojoj nekadašnjoj školi, a potom i svečanom večerom u Hotelu Podgorica. Druženje...