Espreso Objavljeno pre 2 sata

„Mali smo, ali nas ima puno, slavićemo sedam dana kad se vratimo“

„Mali smo, ali nas ima puno, slavićemo sedam dana kad se vratimo“

Došli smo kao potpuni autsajderi da pokušamo da napravimo nešto veliko i to nam je uspelo, rekao je strateg "zmajeva"