Kurir Objavljeno pre 1 sat

„LOŠE SMO IGRALI, ALI ZASLUŽILI SMO VIŠE BODOVA“ Neobična izjava selektora nakon ispadanja sa Svetskog prvenstva

„LOŠE SMO IGRALI, ALI ZASLUŽILI SMO VIŠE BODOVA“ Neobična izjava selektora nakon ispadanja sa Svetskog prvenstva

Nakon eliminacije sa Mundijala, Koubek je govorio o presudnim momentima, uključujući remi protiv Južne Afrike i planovIma za budućnost.