Informer Objavljeno pre 1 sat

Kazna od milion dinara! Anita napustila „Elitu“ i prekršila najstrože pravilo: Ostaje bez dinara

Kazna od milion dinara! Anita napustila „Elitu“ i prekršila najstrože pravilo: Ostaje bez dinara

Učesnica rijalitija "Elita", Anita Stanojlović, suočila se sa jednom od najstrožih kazni, nakon što je tokom lekarskog pregleda prekršila pravila produkcije i ostvarila nedozvoljen kontakt sa osobom iz spoljnog sveta.