B92 Objavljeno pre 1 sat

Inđijom odjekivalo „Aco Srbine“; Vučić: „Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore“ VIDEO

Inđijom odjekivalo „Aco Srbine“; Vučić: „Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore“ VIDEO

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se nadomak Inđije sa građanima koji pešače ka Beogradu na skup "Srbija jedna porodica", poručivši da je posle pređenih kilometara vreme za odmor i zajedništvo.