24sedam Objavljeno pre 1 sat

I iz Aranđelovca peške krenuli na skup 27. juna u Beogradu

I iz Aranđelovca peške krenuli na skup 27. juna u Beogradu

Oni nose zastave Srbije i zastave SNS i skandiraju ''Aco Srbine''