Kurir Objavljeno pre 1 sat

Gradonačelnik Kragujevca stigao do Topole: „Država iznad svega! Vidimo se u Beogradu!“

Gradonačelnik Kragujevca stigao do Topole: „Država iznad svega! Vidimo se u Beogradu!“

Putovanje Nikole Dašića ka Beogradu privlači pažnju javnosti. Gradonačelnik poručuje: 'Država iznad svega!' Pratite njegov put do prestonice.