Telegraf Objavljeno pre 2 sata

„Dođu da se slikaju na 15 minuta i odu kući“ Uroš Živković opleo po estradi: „Ne radim marketing preko drugih“

„Dođu da se slikaju na 15 minuta i odu kući“ Uroš Živković opleo po estradi: „Ne radim marketing preko drugih“

Pevač Uroš Živković nastupio je sinoć u Nacionalnoj klasi, koja je bila ispunjena do poslednjeg mesta, dok je publika napravila sjajnu atmosferu i uglas pevala.