NIN Objavljeno pre 1 sat

Da li Tramp na 250. rođendan Amerike slavi državu ili samog sebe?

Da li Tramp na 250. rođendan Amerike slavi državu ili samog sebe?

Skoro kao da se poslednjih 250 godina uopšte nije dogodilo.