Telegraf Objavljeno pre 1 sat

„Dobila sam opekotine trećeg stepena“ Naša pevačica otkrila kroz kakav je pakao prošla: „Nisam osetila…“

„Dobila sam opekotine trećeg stepena“ Naša pevačica otkrila kroz kakav je pakao prošla: „Nisam osetila…“

Lena Čolak otkrila je da je tokom snimanja spota za pesmu "Majko" zadobila ozbiljne povrede - opekotine trećeg stepena, nakon scene koja se pretvorila u opasno.